ایرانگرد نیوز

رونمایی از تصویر جف دانیلز و جیم کری در “احمق و احمق تر”

به گزارش ایرانگرد نیوز به نقل از هالیوود ریپورتر، تهیه کنندگان این فیلم پس از سال ها انتظار برای ساخت قسمت جدیدی از فیلم پر مخاطب “احمق و احمق تر” با انتشار اولین تصویر از این دو بازیگر در نقشهایشان، به دوستداران این دو کمدین پاسخ دادند.

 

جف دانیلز و جیم کری دیروز با توییت کردن اولین تصویر از این فیلم رسما اعلام کردند که دنباله کمدی محبوب کمپانی یونیورسال که سال 1994 نمایش داده شد، در دست تهیه است.

 

دانیلز با انتشار این تصویر نوشت: ما برگشته ایم!

 

در این تصویر این دو کمدین با آرایش موی وحشتناکی که با لبخندهای احمقانه شان همراه شده است، دیده می شوند.

 

کری نیز همین تصویر را منتشرکرد و همزمان با آن به دوستدارانش اعلام کرد اولین کتاب کودکی را که نوشته است منتشر کرده و از آنها خواست تا این کتاب را بخوانند.

 

در این فیلم دو شخصیت فیلم “احمق و احمق تر” با ماجرای جدید روبه رو می شوند. هری در یک سفر جاده ای متوجه می شود بچه ای داشته که هرگز از وجودش خبر نداشته است.

 

یکشنبه در مراسم اهدای جوایز امی دانیلز موفق به ربودن جایزه امی برای بازی در مجموعه تلویزیونی شبکه تلویزیونی اچ.بی.او با عنوان “اتاق خبر” شد. او گفت در این اتاق خبر همان کارهایی انجام می شود که “احمق و احمق‌تر” آنها را انجام می دهند.

 

فیلم اول “احمق و احمق تر” سال 1994 و زمانی ساخته شد که کری تازه داشت به چهره محبوبی بدل می شد. آن فیلم با هزینه  17 میلیون دلار ساخته شد و 247 میلیون دلار در آن زمان فروش کرد.

 

هر دو فیلم را بابی و پیتر فارلی کارگردانی کرده اند.

 

خروج از نسخه موبایل