پیمان معادی هم‌بازی رابرت دنیرو شد

به گزارش ایرانگرد نیوز، پیمان معادی که با ایفای نقش در فیلم “جدایی” به کارگردانی اصغر فرهادی و به همراه موفقیت‌های متعدد کسب شده توسط این فیلم سینمایی و در نهایت دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان در مقام بازیگر در سطح جهانی معرفی شد، قرار است در سریال “Criminal Justice” به کارگردانی استیون زایلیان به ایفای نقش بپردازد. ریچارد پرایس نویسنده این سریال است.
پیش از این جیمز گاندولفینی ستاره سریال معروف “Sopranos” در این نمایش به ایفای نقش می‌پرداخت که پس از مرگ ناگهانی این بازیگر، رابرت دنیرو بازیگر برنده اسکار و مطرح سینمای جهان ایفای نقش در سریال “Criminal Justice” را عهده‌دار شد.
دنیرو در این مجموعه نقش وکیلی به نام “جک استون” را ایفا می کند که پرونده مرد پاکستانی جوانی را با بازی “ریز احمد” برای دفاع قبول می‌کند که متهم به قتل زن جوانی است. بیل کمپ و پورنا جاگاناتان از دیگر بازیگرانی هستند که به همراه پیمان معادی در سریال “Criminal Justice” به ایفای نقش می‌پردازند.
پیمان معادی بازی در فیلم “درباره الی” و “ملبورن” و کارگردانی فیلم سینمایی “برف روی کاج‌ها” را در کارنامه کاری خود دارد. رابرت دنیرو بازیگر مطرح و توانای سینمای جهان که دریافت جایزه اسکار را در کارنامه کاری خود دارد در فیلم‌های مطرحی چون “راننده تاکسی”، “گاو خشمگین”، “شکارچی گوزن”، “پدرخوانده” و “مخمصه” به ایفای نقش پرداخته است.

 

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …