امیررضا دلاوری به جمع داوران تئاتری پیوست


وحید لک مدیر امور تئاتر استان‌های اداره‌کل هنرهای نمایشی درباره روند برگزاری بیست و پنجمین دوره جشنواره‌های تئاتر استانی به خبرنگار مهر گفت: با اتمام جشنواره‌های استانی در آذربایجان شرقی، گیلان، مرکزی، همدان، فارس و ایلام استان‌های گلستان، کرمانشاه و البرز جشنواره‌های خود را برگزار می‌کنندو


وی درباره زمان برگزاری و داوران هر یک از استان‌های مذکور گفت: جشنواره تئاتر استانی گلستان از 4 تا 8 مهرماه برگزار می‌شود و شیرین بزرگمهر، امیررضا دلاوری و حسن عابدی هیأت داوران این جشنواره هستند. مسعود موسوی نیز به عنوان منتقد جلسات نقد و بررسی آثار جشنواره تئاتر استانی گلستان را برگزار می‌کند.


لک ادامه داد: جشنواره تئاتر استانی کرمانشاه نیز از 5 تا 7 مهرماه و با حضور محمدرضا خاکی، حسین فرخی و علیرضا مصلح تهرانی به عنوان هیأت داوران برگزار می‌شود. بابک فرجی نیز در مقام منتقد جلسات نقد و بررسی آثار این جشنواره را برگزار می‌کند. جشنواره تئاتر استانی البرز نیز از 6 تا 10 مهرماه و با حضور داریوش مؤدبیان، مجید جعفری و نصرالله قادری و رضا آشفته به عنوان منتقد برگزار کننده جلسات نقد و بررسی آثار، برگزار می‌شود.


بیست و پنجمین دوره جشنواره‌های تئاتر استانی تا 20 مهرماه در تمامی استان‌های کشور برگزار می‌شود.

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …