پایان 80 درصد فیلمبرداری “طبقه حساس” کمال تبریزی


به گزارش ایرانگرد نیوز، 80 درصد از فیلمبرداری فیلم سینمایی “طبقه حساس” به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی به پایان رسید.


تا امروز تمامی بازیگران این فیلم سینمایی جلوی دوربین علی تبریزی مدیر فیلمبرداری “طبقه حساس” رفته‌اند. قبرستان ابن بابویه، مسجد، رستوران و فرودگاه از جمله لوکیشن هایی است که فیلمبرداری در آن انجام شده است. به زودی فیلمبرداری صحنه های داخلی “طبقه حساس” آغاز خواهد شد.


“طبقه حساس” نوشته پیمان قاسم خانی، داستان مردی را روایت می ‌کند که بعد از مرگ همسرش او را در یک قبر دو طبقه دفن می ‌کند اما پس از مدتی که سر مزار همسرش می ‌رود و متوجه می ‌شود به اشتباه مردی غریبه ای در طبقه دیگر قبر دفن شده است.


رضا عطاران، پانته‌آ بهرام،‌ بهاره رهنما، پیمان قاسم ‌خانی، هوتن شکیبا، بهرام ابراهیمی، سوگل قلاتیان، محمد بحرانی، بهادر مالکی، کاظم سیاحی، عرفان ناصری، لیلی فرهاد‌پور، نادر فلاح، آزاده صمدی و …. از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.


از دیگر عوامل این فیلم سینمایی می توان به علی تبریزی مدیر فیلمبرداری، مهران ملکوتی صدابردار، انتخاب بازیگران و بازیگردان حبیب رضایی اشاره کرد.


 

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …