مسابقه عکاسی «برج شیشه» در استان مرکزی برگزار می‌شود

ImageHandler.ashx

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از برگزاری مسابقه عکاسی «برج شیشه» به مناسبت روز معمار و هفته میراث فرهنگی در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی استان مرکزی سید محسن رحمتی گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با هدف به کارگیری تجربیات و استعدادهای نخبگان عکاسی استان مسابقه عکاسی برج شیشه به مناسبت روز معمار و هفته میراث فرهنگی را برگزار می‌کند.

وی تصریح کرد: این مسابقه با هدف به کارگیری استعدادها و تجربیات عکاسان استان مرکزی برگزار می‌شود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی بیان کرد: این مسابقه در چهار رشته و با موضوعات ابنیه و بافت‌های تاریخی، معماری اسلامی، نمای شهری و روستایی و بافت فرسوده برگزار می‌شود.

به گفته وی؛ در این مسابقه به 9 نفر از برگزیدگان جوایز نقدی به همراه لوح تقدیر و تندیس مسابقات اهداء و به عکاسانی که آثار آنها به نمایشگاه راه یافته باشد نیز لوح تقدیر اهداء می‌شود.

رحمتی بیان داشت: علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از فراخوان شرکت در www.arakeng.ir و یا www.markazitourist.ir مسابقه و اطلاعیه‌های بعدی دبیرخانه مسابقه به آدرس الکترونیکی مطلع شوند.

رحمتی افزود: همچنین آثار منتخب هیئت داوران به صورت نمایشگاه عکس از روز 25 اردیبهشت تا 2 خرداد در موزه مفاخر استان دایر خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را به آدرس کد پستی 3344-4-38197 و یا به آدرس پست الکترونیکی borjeshisheh.eopm@arakeng.ir ارسال و یا به صورت حضوری از ساعت 8 صبح تا 13 بعداز ظهر به سازمان نظام مهندسی ساختمان تحویل دهند.

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …