نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی؛ وجود نقشه راه برای سازمان میراث فرهنگی ضروری است/مدیریت جدید امیدواری‌ها برای حل مشکلات سازمان را افزایش داد

وجود نقشه راه برای سازمان میراث فرهنگی ضروری است/مدیریت جدید امیدواری‌ها برای حل مشکلات سازمان را افزایش داد

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم وجود نقشه راه در سازمان میراث فرهنگی گفت: با تصدی‌گری رئیس جدید در سازمان میراث فرهنگی امیدواری‌ها برای حل مشکلات این سازمان افزایش یافته است.

قاسم احمدی لاشکی  با بیان اینکه ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز نگاهی مثبت و همه جانبه به این سه حوزه دارد، افزود: با تدبیری که سلطانی‌فر در حوزه مدیریت دارد امیدواری‌ها برای رهایی سازمان میراث فرهنگی از مشکلات افزایش یافته است.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم وجود نقشه راه در سازمان میراث فرهنگی، یادآور شد: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با وجود تجمیع سه حوزه مهم و تاثیرگذار، بی‌شک باید یک نقشه راه برای فعالیت‌های اجرایی در سه حوزه داشته باشد.

احمدی لاشکی با اشاره به ظرفیت‌های بالفعل گردشگری در کشور ادامه داد: در مناطق شمالی کشورمان ظرفیت استفاده از گردشگری دریایی وجود دارد که تاکنون مغفول مانده است.

وی اظهار داشت: رئیس سازمان میراث فرهنگی می‌تواند با بررسی و شناسایی اولویت‌ها و ظرفیت‌های موجود، گردشگری کشور را از وضعیت فعلی نجات دهد هرچند که این مسیر دشواری‌های بسیاری دارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی، از آمادگی اعضای فراکسیون گردشگری برای همکاری و همراهی با فعالیت‌های سازمان میراث فرهنگی خبر داد و افزود: ما آماده‌ایم در این مسیر به سازمان میراث فرهنگی کمک کنیم تا کشورمان از نعمت‌های بزرگ الهی که در اختیار دارد بهره‌مند شود.

Check Also

ماسک جزو جدایی ناپذیر مسافران

آخرین گزارش سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) میزان خسارت واردشده به صنعت گردشگری در طول پنج …