تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صندوق مهر امام رضا(ع) امضاء شد

 تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صندوق مهر امام رضا(ع) امضاء شد

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صندوق مهر امام رضا(ع) به امضای مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اصغر نورالله زاده مدیرعامل صندوق مهر امام رضا(ع) رسید.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، این تفاهم‌نامه در قالب ۸ ماده و ۱۰ تبصره به منظور توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک، حمایت از افراد توانمند و کارآفرین، اشتغال هنرمندان، صنعتگران و فارغ التحصیلان حوزه صنایع دستی و گردشگری، توسط رئیس سازمان میراث فرهنگی و مدیرعامل صندوق مهر امام رضا(ع) به امضاء رسید.

گفتنی است تفاهم نامه همکاری سازمان میراث فرهنگی و صندوق مهر امام رضا(ع) با موضوع حمایت از تولید انبوه و توسعه اشتغال توسط اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط معرفی شده از سوی سازمان میراث فرهنگی به منظور راه اندازی کسب و کارهای خرد و کوچک بازار محور در مناطق روستایی و محیط‌های خانگی و در چارچوب پشتیبان، خوشه‌ها، شبکه‌ها و زنجیره‌های تولید، بسته‌بندی و توزیع با رویکرد صادرات‌گرا تنظیم و امضاء شد.

یادآور می‌شود، براساس این تفاهم‌نامه سازمان میراث فرهنگی نسبت به معرفی طرح‌هایی که از نظر casino online فنی و اقتصادی توجیه‌پذیر بوده و مطالعات بازارشناسی و بازارپذیری آنها در سازمان بررسی و تایید شده و همچنین استعدادیابی، ساماندهی، توانمندسازی و آموزش پشتیبان‌ها و افراد تحت پوشش آنها و تعاونی‌ها و شبکه زیر مجموعه آنها و افراد مرتبط با خوشه‌ها، شبکه‌ها و زنجیره‌های تولید و توزیع در قالب حلقه‌های مفقوده با الویت طرح‌هایی که قابلیت استقرار در مناطق روستایی و محیط‌های خانگی را داشته باشند و احراز انگیزه و توانایی آنان و معرفی به صندوق مهر امام رضا(ع)، متعهد شده است.

گفتنی است، تخصیص اعتبار برای راه اندازی کسب و کارهای معرفی شده از سوی سازمان که دارای توجیه فنی و اقتصادی در چارچوب ضوابط و مقررات صندوق هستند از جمله تعهدات صندوق مهر امام رضا(ع) در این تفاهم‌نامه است.
تفاهم‌نامه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و صندوق مهر امام رضا(ع)، یک سال شمسی اعتبار دارد و در صورت توافق طرفین قابل تمدید است.

Check Also

برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، …