ایرانگرد نیوز

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری چهار محال و بختیاری منصوب شد

با صدور حکمی از سوی دکتر مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری  ، بهمن عسکری سواد جانی مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری چهار محال و بختیاری شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، در حکم انتصاب  دکتر سلطانی فر برای بهمن عسکری سواد جانی آمده است :

” نظر به تعهد ، تجربه و شایستگی جنابعالی ، به موجب این حکم به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری چهار محال و بختیاری منصوب می شوید.

توجه کامل به اهمیت حفظ و نگهداری از میراث ارزشمند فرهنگی – تاریخی ، رشد و توسعه صنایع دستی و گردشگری و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران ، اندیشمندان ، کارشناسان خبره ، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی ، هماهنگی با حوزه های کاری در سازمان مرکزی و توجه به مسائل انسانی ، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم ترین وظایف مدیریتی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف متعالی سازمان گام های موثری بردارید.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری ، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم “

خروج از نسخه موبایل