معاون گردشگری خبر داد: استقبال چشمگیر از جشنواره مشارکت ملی گردشگری

ImageHandler.ashx

معاون گردشگری کشور از استقبال چشمگیر شرکت کنندگان و ارسال تعداد قابل توجه آثار از رشته های مختلف به جشنواره مشارکت ملی گردشگری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد با بیان این خبر گفت:  نظر به فراخوان عمومی جشنواره مشارکت ملی گردشگری از ماه گذشته تعداد قابل توجهی آثار از سرتاسر کشور و حتی در سطح بین الملل به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که این موضوع نشان دهنده حمایت ملی از صنعت گردشگری کشور است.
وی با بیان اینکه نتیجه سنجش آثار و معرفی نمونه های برتر در روز پنجم مهر ماه سال جاری به مناسبت گرامیداشت روز جهانی جهانگردی انجام خواهد گرفت؛ گفت: گسترده بودن محورهای جشنواره شامل «گردشگری و مدیریت جهادی»، «گردشگری و ارتباطات»، «گردشگری و آموزش»، « گردشگری و جوانان» و ده ها محور دیگر سبب جذب دیدگاه ها و آثار گروه های مختلف مردمی شده است که بی شک در گردآوری دیدگاه های نو و بانک اطلاعاتی صنعت گردشگری تاثیرگذار خواهد بود.

رحمانی موحد با پیش بینی اینکه همزمان با نزدیک شدن به روز جهانی جهانگردی تعداد آثار دریافتی افزایش خواهد یافت؛ اظهار کرد: طراحی لوگو و لوگو تایپ، ایده های نو، مجموعه عکس گردشگری، کلیپ، فیلم کوتاه و وبلاگ نویسی با زیرشاخه های متعدد موضوع اصلی آثار ارسالی به شمار می آید که هر یک با نگاه نو و خلاقانه همراه بوده است.

گفتنی است ارتباط با دبیرخانه نخستین جشنواره مشارکت ملی گردشگری هم اکنون از طریق سایت www.Irantourismfestival.com,ir   امکانپذیر است و مهلت ارسال آثار تا 31 مرداد ماه تعیین شده است.

Check Also

ماسک جزو جدایی ناپذیر مسافران

آخرین گزارش سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) میزان خسارت واردشده به صنعت گردشگری در طول پنج …