ایرانگرد نیوز

افتتاح موزه انتظامی

IMAGE635453546895056924

«مجید جوزانی» مدیر موزه انتظامی با اعلام این مطلب به ستاد خبری پانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران –مبارک گفت: موزه انتظامی در منطقه یک تهران واقع شده و با توجه به پراکندگی مکان‌های فرهنگی و هنری پایتخت، این منطقه از سرانه فضاهای فرهنگی کمی برخوردار است.
وی ادامه داد: با توجه به قرار گرفتن موزه در منطقه یک، مذاکراتی با «مرضیه برومند» دبیر جشنواره و ستاد برگزاری جشنواره نمایش عروسکی داشتیم و از آنها خواستیم که موزه در زمان برگزاری فستیوال مورد استفاده و بهره برداری قرار گیرد.
جوزانی همچنین به طراحی و معماری موزه اشاره کرده و یادآور شد: موزه عزت الله انتظامی از یک طراحی زیبا و منحصر به فردی برخوردار است و حضور موزه و نام استاد نیز باعث می شود که هنگام بهره برداری موزه با کیفیت ویژه‌ای مورد استفاده قرار بگیرد و چه چیزی بهتر از برگزاری این دوره از جشنواره نمایش عروسکی.
وی در ادامه هدف شهرداری تهران از احداث و ساخت مکانهای هنری و فرهنگی، استفاده شهروندان عنوان کرد و افزود: ارتقای کیفیت زندگی، توسعه فرهنگ شهروندی و ارتقای هنر در پایتخت از دیگر اهداف شهرداری تهران است.
جوزانی جشنواره نمایش عروسکی را بهترین فرصت خوانده و تصریح کرد: به دلیل ذات پاک هنر نمایشی، موزه انتظامی می تواند بهترین میزبان این دوره از جشنواره باشد.
بر اساس این خبر، ساخت موزه انتظامی یکی از پروژه های فرهنگی و هنری مرکز توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران است که به صورت آزمایشی بهره برداری آن آغاز شده و قرار است همزمان با آغاز پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی به صورت رسمی افتتاح شود.
پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی، به دبیری مرضیه برومند از 22 تا 29 شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.
خروج از نسخه موبایل