«فاضل نظری» مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری شد

به گزارش ایرانگرد نیوز، در حکم محسن مومنی شریف خطاب به نظری آمده است:

نظر به شایستگی های ارزشمند و تجربه های گرانقدرتان در مدیریت های پیشین، به پیشنهاد معاون محترم هنری، به موجب این حکم، با حفظ سمت در مشاورت اینجانب، به عنوان مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری منصوب می شوید.

در بخش دیگر این حکم آمده است: موسیقی در گفتمان انقلاب اسلامی گونه ای ناب و هنری اثرگذار برای بیان داشته ها و خواسته های بزرگ فرهنگی ایران اسلامی است. بی شک این زبان هنری در تراز هنر انقلاب اسلامی و در شکل فاخر خود با رویکرد به نقش محتوا و گنجینه گرانقدر ادبی این مرز و بوم آینه ای حقیقت نما و رسانه ای موثر برای ارائه اندیشه های متعالی و احساسات و عواطف زلال مردمان این سرزمین است.
ان شاءالله در پرتو توجهات حضرت ولی عصر (عج) و از رهگذر تلاش موثر جنابعالی و مجموعه ذیربط و همکاری همه مراکز ستادی و استانی حوزه هنری شاهد شکوفایی و بالندگی این هنر اصیل در کنار پویش و رویش نسلی پویا و متعهد به ارزش های انقلاب عزیز اسلامی باشیم. در پایان لازم می دانم از تلاش های مجدانه آقای دکتر پیروز ارجمند رئیس پیشین مرکز موسیقی حوزه هنری تقدیر کنم و برای ایشان در مسؤولیت خطیر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موفقیت مسألت دارم.

فاضل نظری در سال ۵۸ در شهر خمین واقع در استان مرکزی متولد شد. تحصیلات اولیه خود را در شهر خمین و خوانسار گذرانده‌ است. برای ادامه تحصیل در رشته های معارف اسلامی و مدیریت در دانشگاه امام صادق (ع) به تهران آمد و تحصیلات خود را در مقطع دکترای رشته مدیریت تولید و عملیات در دانشگاه شهید بهشتی ادامه داد. از مسئولیت‌های او می توان به دبیری ۳ دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «صد ثانیه‌ای»، دبیری علمی جشنواره بین‌المللی شعر فجر و عضویت در شورای علمی ادبیات انقلاب فرهنگستان زبان و ادب اشار ه کرد.

تاکنون از این شاعر، ۴ مجموعه شعر «گریه‌های امپراطور»، «اقلیت»،«آن‌ها» و «ضد» توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده‌اند. نظری پیش از این ریاست حوزه هنری استان تهران را بر عهده داشته و عضو شورای عالی شعر مرکز موسیقی و سرود وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …