۵ راه هیجان‌انگیز برای لذت بردن از پاییز

شاخ و برگ‎های رنگی و زیبای پاییز را می توان به روش های متفاوتی تماشا کرد و از آنها لذت برد.

شاخ و برگ‎های رنگی و زیبای پاییز را می توان به روش های متفاوتی تماشا کرد و از آنها لذت برد. یکی از آنها، روش های هیجان‌اننگیز و غیرمعمول است. اینکه مثلا بانجی‌جامپینگ بروید و از بالا که به پایین پرت می شوید، از زیبایی درختان اطراف لذت ببرید و ترس و هیجان و زیبایی را همه را یکجا تجربه کنید.

در همین راستا، ما ۵ روش هیجانی برایتان انتخاب کرده ایم. اگر برای سفر به کشورهای دیگر رفتید، توصیه می کنیم آنها را در پاییز حتما امتحان کنید.

کشتی های تفریحی (کروز)

کشتی های تفریحی در سال های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است و گردشگران بیشماری در دنیا برای لذت و تفریح روی آب، سفر با این کشتی ها را انتخاب می کنند. خط کروز کارائیب، نروژ، هلند و آمریکا هر سال بر تعداد کشتی ها خود می افزایند. این مسیرها زیبایی های طبیعی زیادی دارد و گردشگران همیشه مشتاق سفر با آنها. از داخل این کشتی های تفریحی در طول سفر در میان هر دو قاره اروپا و آمریکا، مناظر و چشم‌اندازهایی را مشاهده خواهید کرد که همانند کارت پستال می مانند و خاطره ای زیبا در ذهنتان بر جای می گذارند.

5 راه هیجان‌انگیز برای لذت از زیبایی‌های پاییز

بالن سواری

بالن سواری نیز از دیگر لذت هایی است که باید در روزهای پاییز در مناطق زیبا آن را امتحان کنید. بالون ها اصولا بین ۴ تا ۱۴ نفر ظرفیت دارند و این تعداد به طول سفر بستگی دارد. سوار بر این بالون های آرام، می توانید کوهستان و دشت های پاییززده و درختان زرد و قرمز شده را از دل آسمان تماشا کنید.

5 راه هیجان‌انگیز برای لذت از زیبایی‌های پاییز

قطار بخار

یکی از زیبایی های طبیعت در دره و رودخانه Connecticut در آمریکا قرار دارد که طبیعت آن در پاییز زیبایی فوق العاده ای دارد. این دره، خط قطاری دارد که در سال ۱۸۹۲ میلادی ساخته شده است و از دل این دره عبور می کند و می توانید چشم‌اندازهای رویایی طبیعت را از نزدیک مشاهده کنید. این قطار بخار با سرعت ۲۰ مایل در ساعت حرکت می کند.

5 راه هیجان‌انگیز برای لذت از زیبایی‌های پاییز

بانجی

یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحات، بانجی جامپینگ است. حالا تصور کنید این تفریح دوست داشتنی را در دل طبیعت و میان درختان و طبیعت زیبای پاییز انجام دهید. یکی از زیباترین سایت های بانجی در کانادا قرار دارد که از سال ۱۹۹۲ میلادی از بالای ضخره ها امکان پرش را برای دوستداران این ورزش مهیا می کند.

5 راه هیجان‌انگیز برای لذت از زیبایی‌های پاییز

سفر با کشتی در رودخانه

گشت و گذار در روخانه های زیبای دنیا با کشتی های مسافرتی نیز هیجان زیادی دارد. از جمله آنها می توان به کشتی‌سواری رودخانه هادسن اشاره کرد که حدود نصف روز طول می کشد و در طول این سیاحت می توانید از زیبایی های اطراف نهایت لذت را ببرید.

5 راه هیجان‌انگیز برای لذت از زیبایی‌های پاییز

Check Also

رونمایی از لوح ثبت جهانی برنامه ملی پاسداری هنر خوشنویسی در کاخ گلستان

مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان از برگزاری نمایشگاه خوشنویسی و تذهیب در سایه قلم …