اطلاعیه شماره ۱ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ویژه نوروز ۹۵

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور با حضور نمایندگان ۱۸ دستگاه فرابخشی به منظور خدمت رسانی به هم وطنان کشور در ایام نوروز ۹۵ تشکیل شده است. دبیرخانه این ستاد در محل معاونت گردشگری سازمان  میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استقرار دارد و جهت گسترش تعامل و هماهنگی میان اعضا با حداکثر ظرفیت و توان ملی به منظور رفاه مسافران نوروزی فعالیت می کند.

برنامه ریزی برای ایجاد بستر مناسب ایمنی، امنیتی و سلامت سفر برای مسافران و گردشگران، ساماندهی محل اسکان و خدمات حمل و نقل، نظارت بر چگونگی خدمات دهی تاسیسات گردشگری، رسیدگی به شکایات و اطلاع­ رسانی به موقع به عنوان مهم ترین رئوس اقدامات اجرایی در تعطیلات نوروز ۹۵ در دستور کار ستاد قرار دارد.

نمایش عمومی (رزمایش) خدمات ترافیکی و سفر کلیه دستگاههای عضو ستاد به محوریت راهور ناجا بمنظور معرفی همه امکانات و آمادگی های نیروهای خدمات رسانی در طرح نوروز در تاریخ سه شنبه ۲۵/۱/۹۵ در کنار مرقد مطهر امام (ره) برگزار می گردد. با آرزوی سفرهای خوش ، پیشاپیش از توجه مسافران و گردشگران عزیز به اطلاعیه های ستاد مرکزی، که طی روزهای آتی بویژه تعطیلات نوروز ۹۵ برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به هنگام به هموطنان عزیز صادر می گردد ، سپاسگزاری می نماید.

Check Also

رونمایی از لوح ثبت جهانی برنامه ملی پاسداری هنر خوشنویسی در کاخ گلستان

مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان از برگزاری نمایشگاه خوشنویسی و تذهیب در سایه قلم …