حضور صنایع دستی در فضاهای اینترنتی پررنگ تر می شود

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور از شتاب دهنده های اینترنتی مستقر در دانشگاه تهران به منظور فراهم سازی زمینه حضور موثرترو پررنگ تر صنایع دستی و معرفی بهتر آن از طریق تولید محتوا در این حوزه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی کشور به همراه براری معاون وزیر ارتباطات و فناوری کشور و جمعی از مدیران کل این حوزه از شتاب دهنده های شرکت آواتک که در محل دانشگاه تهران مستقر است به منظور ایجاد همکاری های مشترک بازدید کردند.
گفتنی است، در این بازدید با وجود آغاز گرهای مستقر در این محل زمینه فعالیت های این مرکز در حوزه صنایع دستی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همچنین در ادامه این بازدیدها با یکی از شرکت دانش بنیان در زمینه تولید محتوا در حوزه صنایع دستی در فضای اینترنت نیزجلسه ای برگزار شد و این مهم مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی کشور، پس از این بازدید ها مقرر شد تا زمینه همکاری های لازم در این رابطه بررسی شود و همچنین جلسات مشترک برای رسیدن به جمع بندی و نتیجه نهایی در این حوزه ادامه یابد.

Check Also

رونمایی از لوح ثبت جهانی برنامه ملی پاسداری هنر خوشنویسی در کاخ گلستان

مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان از برگزاری نمایشگاه خوشنویسی و تذهیب در سایه قلم …