«لانتوری» به مرز سه میلیارد تومان رسید/ فروش ۵۶۰ میلیونی «ناردون»

 آخرین آمار فروش فیلم‌های سینمایی از سوی پخش‌کنندگان اعلام شد .

فیلم «لانتوری» به کارگردانی رضا درمیشیان با در اختیار داشتن ۴۲ سینما در سراسر کشور، تا پنجشنبه ۲۸ مرداد دو میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

 

فروش «بارکد» مصطفی کیایی نیز به ۱۰ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان رسید. این فیلم سینمایی از ۱۹ خرداد در حال نمایش است، در حال حاضر مجموعاً ۳۰ سالن سینما در اختیار دارد.

 

فروش «دراکولا» ساخته‌ رضا عطاران نیز به سه میلیارد و ۹۰۰ میلیون رسید. تعداد سالنهای این فیلم سینمایی ۱۸ سالن است.

 

«ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان تا کنون یک میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان فروش داشته است. این فیلم که به زندگی و شخصیت سردار احمد متوسلیان می‌پردازد، بهترین فیلم سی‌وچهارمین جشنواره‌ فیلم فجر است.

 

«من» به کارگردانی سهیل بیرقی و بازی لیلا حاتمی و امیر جدیدی در نقش‌های اصلی تازه‌تر ین فیلمی است که در چرخه اکران قرار گرفته است.

 

فیلم سینمایی «من» به کارگردانی سهیل بیرقی نیز در دو روز نمایش ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته است. این در حالی است که تنها ۱۴ سینما این فیلم را اکران کرده‌اند.

 

«امکان مینا» به کارگردانی کمال تبریزی و بازی مینا ساداتی و میلاد کی‌مرام نیز بعد از ۱۶ روز نمایش تاکنون ۲۳۰ میلیون تومان فروش داشته است.

 

«ناردون» به کارگردانی فریدون حسن‌پور دیگر فیلم کمدی در حال اکران است که بعد از ۹ روز نمایش به فروشی در حدود ۵۶۰ میلیون تومان رسیده است. این فیلم در تهران و سایر شهرستان‌ها ۴۲ سینما در اختیار دارد.

 

فروش «دزد و پری» حسین قناعت نیز ۵۲۰ میلیون تومان و تعداد سالن‌های آن را ۲۷ سالن رسید. این فیلم «کمدی موزیکال» با بازی بهزاد فراهانی، بهنوش بختیاری، رامین ناصرنصیر و… از ۳۰ تیر در حال نمایش است.

 

«زاپاس» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و بازی امیر جعفری، ریما رامین‌فر، جواد عزتی، الناز حبیبی، احمد مهران‌فر، شبنم مقدمی و ماهان نصیری چهار میلیارد و ۹۰ میلیون تومان فروش داشته است.

 

Check Also

رونمایی از لوح ثبت جهانی برنامه ملی پاسداری هنر خوشنویسی در کاخ گلستان

مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان از برگزاری نمایشگاه خوشنویسی و تذهیب در سایه قلم …