برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، خانوادگی و گردشگری را در مسیر تهران تا ساری برگزار می‌کند.

به‌گزارش ایرانگردنیوز، از اداره کل روابط‌عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، این رالی دو روزه با هدف ترویج سفرهای مسئولانه و ایمن، توسعه فعالیت‌های اتومبیل‌رانی در کشور، ایجاد شور و نشاط اجتماعی ضمن رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، توسعه فرهنگ رانندگی ایمن و حفاظت از محیط زیست در سفرهای خانوادگی و گروهی برگزار می‌شود.
رالی تور گردشگری تهران- شمال روز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ با حمایت مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران و منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در تهران آغاز می‌شود و روز جمعه ۳۰ اردیبهشت‌ماه با معرفی برگزیدگان که بر اساس امتیازهای ثبت شده از سوی داوران و ناظران انتخاب خواهند شد در شهر ساری به کار خود پایان می‌دهد.
علاقه‌مندان برای شرکت در سطوح همگانی، پیشرفته و اختصاصی این رالی که به منظور جلب توجه عموم گردشگران و مسافران به محیط زیست و اهمیت حفظ و نگهداری از آن، جمله “ما با طبیعتیم را” به عنوان شعار خود انتخاب کرده است، می‌توانند تا روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه از طریق نشانی اینترنتی www.taci.ir/rally به شکل آنلاین ثبت‌نام کنند.

Check Also

صدور رایگان روادید در بازه زمانی جام جهانی قطر در انتظار تصویب هیئت دولت

مدیرکل دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی کشور در اصلاح مصاحبه انجام شده روز گذشته …