قسمت دوم مجموعه “عقاید یک آکتور سینما” توزیع شد

به گزارش ایرانگرد نیوز، قسمت دوم این مجموعه ویدیویی دربرگیرنده گفتگوی صریح ریما رامین فر با علیرضا خمسه و ساره بیات با رضا یزدانی درباره عقاید و زندگی خصوصی آنهاست.

 
مجری طرح مجموعه “عقاید یک آکتور سینما” پگاه آهنگرانی  است و بهمن کیارستمی مدیر فیلمبرداری این مجموعه ویدئویی است. مصطفی خرقه پوش به عنوان مشاور و منیژه حکمت و علی سرتیپی تهیه کنندگی این مجموعه را به عهده دارند.

 
منیژه حکمت کارگردان این مجموعه ویدیویی با بیان اینکه استقبال مردم از قسمت این مجموعه در شبکه نمایش خانگی خوب بوده است، گفت: استقبال از این مجموعه در شبکه نمایش خانگی بسیار خوب بود تا جایی که پخش کننده فیلم پخش قسمت اول را برای دو هفته تمدید کرد تا علاقه مندان فیلم در سراسر کشور به این مجموعه با سهولت بیشتری دسترسی داشته باشند و این نشان می دهد که انتشار مجموعه های با کیفیت بالا در شبکه نمایش خانگی می تواند با اقبال مردم مواجه شود.

 

 
حکمت اظهار امیدواری کرد که قسمت دوم این مجموعه نیز همانند قسمت اول مورد پسند مردم قرار بگیرد و رضایت آنها را به دنبال داشته باشد. وی افزود احترام به سلیقه مخاطب و ارائه برنامه های سرگرم کننده در شبکه نمایش خانگی منجر به بهبود این صنعت در حوزه سینما می شود و می تواند به سینمای مستقل کمک کند.

 
قسمت اول این مجموعه ویدیویی با حضور رضا عطاران، سیامک انصاری، امیر جعفری و هانیه توسلی از دو هفته پیش توزیع شد و در عرض یک هفته به چاپ دوم رسید.

 
مجموعه “عقاید یک آکتور سینما” در هشت دی وی دی مشتمل بر گفتگوی دو نفره بین هنرمندان سرشناس و محبوب کشور، درباره عقاید و زندگی خصوصی آنها تهیه و تولید شده است که در هر دی وی دی چهار هنرمند به صورت دو نفره گفتگو می کنند. قسمت های بعدی این مجموعه به صورت هفتگی در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …