سری جدید “شام ایرانی” اول آبان می آید/ “آتیش بازی” در انتظار پروانه نمایش

محمد شایسته درباره وقفه ایجاد شده بین پخش قسمت‌های این مجموعه  گفت: فصل دوم این مجموعه با حضور فیروز کریمی، اکبر عبدی، بیژن بنفشه‌خواه و رضا داوودنژاد مدتی است که آماده شده است اما با توجه به تغییر مدیریت ها در ارشاد و سازمان سینمایی مدتی منتظر پروانه نمایش آن بودیم.

 
وی افزود: البته دو قسمت اول فصل جدید “شام ایرانی” مجوز نمایش گرفته است. اما منتظر گرفتن مجوز فصل‌های دیگر هستیم تا وقفه ای بین پخش مجموعه نیفتد. با برنامه‌ریزی های انجام‌شده در این هفته مجوزهای لازم را دریافت می‌کنیم.

 
شایسته با تاکید بر اینکه در فصل جدید هر 10 روز یک قسمت به بازار ارائه می شود، بیان کرد: در فصل‌های جدید به ترتیب رضا داوودنژاد، بیژن بنفشه‌خواه، کریمی و عبدی میزبان هستند. همچنین امیر نوری و مهران غفوریان هم به صورت مهمان ویژه در این قسمت ها حضور دارند.

 
وی تاکید کرد: همکاری با فیروز کریمی در این کار برایم بسیار جالب و لذت بخش بود. اگر این فصل پخش شود، فکر می کنم کریمی با پیشنهادهای زیادی در حوزه بازیگری روبرو شود. ما در حال حاضر پیش‌تولید فصل جدید را هم آغاز کرده‌ایم و به زودی اسامی افرادی که در این بخش جلوی دوربین می‌روند، اعلام می‌کنیم.

 
شایسته که تهیه‌کنندگی فیلم سینمایی “آتیش بازی” را هم برعهده دارد، در اینباره گفت: این فیلم مدتی است آماده نمایش شده است و ما منتظر گرفتن پروانه نمایش آن هستیم. به هر حال با توجه به تغییرات مدیریتی در سازمان سینمایی هنوز جلسات شوراهایی که مربوط به مجوز هستند، برگزار نشده‌اند.

 
به گفته وی، با دریافت پروانه نمایش این فیلم شرایط اکران را تا قبل از جشنواره فجر فراهم خواهند کرد.

 

 
شاکردوست و دهقان در نمایی از “آتش بازی”

 
در “آتیش بازی” به کارگردانی بهمن گودرزی، امین حیایی، الناز شاکردوست، سحر قریشی، میرطاهر مظلومی، شقایق دهقان، عزت الله مهرآوران و … به ایفای نقش می‌پردازند.

 
در خلاصه داستان فیلم آمده است: قدیمیا می‌گن طرف این قدر شیر داغ خورده دهنشو سوزنده، موقعی که می خواد دوغ بخوره فوتش می‌کنه. حالا این شده حکایت آدمای آتیش بازی یا اینقدر تخته گاز می‌رن که یاتاقان می‌زنه یا این قدر احتیاط رو رعایت می‌کنن که از انور بوم می‌افتن…

 
 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …