انتصاب سرپرست معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری

سید محمد جواد شوشتری طی حکمی عیسی علیزاده را به سمت سرپرست معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر منصوب کرد.

متن حکم مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر عیسی علیزاده

نظر به مراتب علمی، سوابق فرهنگی و تجربیات جنابعالی؛ به موجب این ابلاغ به سمت “سرپرست معاونت فرهنگی و هنرهای شهری” سازمان زیباسازی شهر تهران منصوب می شوید.

بدیهی است در راستای تحقق سند راهبردی و ماموریت سازمان مبنی بر ارتقاء کیفیت سیما و منظر شهر تهران، با نصب العین قرار دادن ارزش های سازمان به ویژه« تعالی محوری، هویت مداری، برنامه محوری و انضباط کاری، شهروند مداری ،دانش محوری و مسئولیت پذیری اجتماعی»، کلیه مساعی خود را در فرهنگ سازی هنرهای شهری در بین اقشار جامعه با هدف جلب مشارکت شهروندان و بهره گیری از ظرفیت هنرمندان متعهد و توانمند در حوزه زیباسازی شهری به کار بندید.

امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری به منظور نیل به هدف تبدیل تهران به شهری با هویت ایرانی و اسلامی ، زیبا و روح نواز موفق و موید باشید.

عیسی علیزاده، دانشجوی دکترای فقه و مبانی حقوق دانشگاه تهران است و از جمله سوابق وی می‌توان به  مدیرعاملی خبرگزاری قرآنی ایران، ریاست سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور، مشاورت عالی و ریاست گروه مشاوران مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران اشاره کرد.

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …