قصه زندگی یک کارگر معدن در “جنگل ابر”

به گزارش ایرانگرد نیوز، فیلم کوتاه داستانی “جنگل ابر” به نویسندگی و کارگردانی فاطمه صارمی سه‌شنبه 23 مهرماه در جنگل ابر شهر شاهرود کلید خورد. در این فیلم داستانی محسن حسینی و فاطمه صارمی ایفای نقش می کنند.

 
این فیلم کوتاه که در ستایش عشق و دوستی با طبیعت ساخته می شود روایتگر داستان مردی است که کارگر معدن زغال سنگ است اما از شغل کنونی خود راضی نیست و از طرفی همسرش را نیز بر اثر حادثه ای از دست داده است که در نهایت برایش منجر به اتفاقاتی می شود…

 
تصویربرداری این فیلم در جنگل ابر و طبیعت و غارهای شاهرود انجام می شود و فضایی سوررئال دارد. صارمی کارگردانی فیلم مستند “زاگرس” را نیز در کارنامه دارد. تدوین این فیلم داستانی را محمد وفایی و تصویربرداری آن را سیاوش ابراهیم زاده بر عهده دارد.

 

 
علیرضا صارمی تهیه کنندگی این فیلم داستانی را بر عهده دارد. دیگر عوامل “جنگل ابر” عبارتند از انیماتور: علی علمی نیا، مدیر تولید: نگین صارمی، برنامه ریز و دستیار کارگردان: بهنام نعیمی، منشی صحنه: وحید مهدی زاده، تدارکات: قاسم آشوری.

 
محسن حسینی بازیگر، سینما، تلویزیون و کارگردان و بازیگر تئاتر است که در فیلم‌هایی چون “راه آبی ابریشم “، “چهره به چهره”، “آرامش در کنار مردگان”، “به همین سادگی”، سریال “باغ شیشه‌ای” و مستند “شرق دیوار آفتاب” و نمایش هایی چون ” کالیگولا”، “مسخ”، ” من، آنتونن آرتو”، “ویتسک” و… به ایفای نقش پرداخته است.

 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …