خبرهایی از ساخت سریال “ستایش 2″/ فرار یک سرباز از “پایان خدمت”

رامسین کبریتی  با اشاره به ادامه تصویربرداری “ستایش 2” درباره این سریال تلویزیونی گفت: قرار شده که این سریال در 2 فاز ساخته شود هم اکنون فاز اول این سریال تمام شده است و من در آن همان نقش صابر را بازی می کنم اما با تغییر و تحولاتی که در طول این سالها برایش افتاده است.
وی با اشاره به اینکه فاز دوم سریال قرار است یک فاصله حدودا پنج ماهه بعد از ماجراهای فاز اول را نشان دهد، بیان کرد: هم اکنون لوکیشن تصویربرداری ما در کامرانیه در منزل فردوس است.
کبریتی همچنین از بازی در فیلم “پایان خدمت” به کارگردانی حمید زرگرنژاد خبر داد که قرار است فیلمبرداری آن در 45 جلسه انجام شود و درباره داستان آن گفت: داستان این فیلم درباره سربازی است که در روزهای پایانی خدمت خود درگیر اتفاقاتی می شود و تصمیم می گیرد با دختری از ایران فرار کند و از مرز خارج شود.
این بازیگر ادامه داد: فیلمنامه این کار توسط بهروز افخمی نوشته شده است و من در این فیلم نقش کوتاهی دارم. این نقش اصلا دیالوگ ندارد و همین باعث می شود که بیننده را به سوءتفاهم بیندازد. هم اکنون هم فیلمبرداری کار شروع شده است البته قرار بود 12 مهرماه کلید بخورد که کمی به تاخیر افتاد.
کبریتی در پایان دلیل کم‌کاری‌اش در تلویزیون و سینما را اینگونه تشریح کرد: این روزها مشغول بازی در “ستایش 2” هستم و چون به خاطر آن روزی 12 تا 13 ساعت کار می کنم کارهای دیگر را نمی‌توانم قبول کنم و بیشترین تمرکز خود را روی این کار گذاشته‌ام.
“ستایش” مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی سعید سلطانی بود که از آذر ماه 89 تا آبان 90 از شبکه سوم ایران پخش می‌شد و رامسین کبریتی در سریال “ستایش 1” نقش صابر پسر حشمت فردوس را بازی می کرد. عوامل و دست اندرکاران تولید این مجموعه در حال حاضر برای ساخت “ستایش 2” مشغول ضبط سکانس های مربوط به خانه حشمت فردوس در منطقه کامرانیه هستند.
داریوش ارجمند، مهدی سلوکی، نرگس محمدی، حدیث میرامینی، رامسین کبریتی، فریبا نادری، سیما تیرانداز، نرگس امینی، امیر محمدزند، فریبا طالبی، نازلی رجب پور گروه بازیگران اصلی این مجموعه تلویزیونی را تشکیل می دهند.

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …