ادامه تصویربرداری اولین سریال عرب‌نیا در میدان انقلاب

به گزارش ایرانگرد نیوز، تاکنون 10 درصد از مراحل تصویربرداری سریال “رنگ شک” به کارگردانی فریبرز عرب‌نیا و محصول سیما فیلم سپری شده است.

 

بهروز خوش‌رزم تهیه‌کننده سریال “رنگ شک” گفت: در حال حاضر گروه در لوکیشن منزل پدر رویا (شهرزاد کمال زاده) واقع حوالی میدان انقلاب تهران مشغول کار هستند.

 

وی ادامه داد: تاکنون فریبرز عرب‌نیا، عمار تفتی، حمیدرضا هدایتی، شهرزاد کمال‌زاده، معصومه آقاجانی، امیر مولوی و محمدرضا شیرخانلو مقابل دوربین رفته‌اند.

 

از جمله لوکیشن‌های این فیلم سریال می‌توان به منزل پدر رویا، ستاد مبارزه با مواد مخدر، حفاظت، اطلاعات نیروی انتظامی و متروی تهران اشاره کرد.

 

فریبر عرب ‌نیا، آرش مجیدی، شهرزاد کمال ‌زاده، صالح میرزا آقایی، معصومه آقاجانی، حمیدرضا هدایتی، امیر مولوی، رضا نوری، پیام لاریان، طوفان مهردادیان و محمدرضا شیرخانلو و با حضور شاهرخ فروتنیان عمار تفتی و شهرام عبدلی از جمله بازیگران این سریال تلویزیونی هستند.

 

فیلمنامه این اثر را فریبرز عرب‌نیا نوشته و داستان یک افسر نیروی انتظامی را روایت می‌کند که ماموریت می‌یابد تا وارد یک باند بسیار مخوف مواد مخدر شود و به دلیل فوق سری بودن عملیات تنها یکی از فرماندهان مافوق او از این ماموریت مطلع است و در این راه با مشکلات متعددی مواجه می‌شود.

 

“رنگ شک” در 5 قسمت 40 دقیقه ‌ای در مرکز سیما فیلم تولید می‌شود.

 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …