ادامه اکران «۵۷۸ روز انتظار» با شش سینما / «به خاطر پونه» به باشگاه میلیاردی نزدیک شد

داریوش باباییان پخش کننده «۵۷۸ روز انتظار» درباره اکران این فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس گفت:با توجه به اینکه اکران این فیلم با ماه محرم مصادف شد و فیلم هایی مثل «خاک و مرجان»، «آزاد راه» و «۵۷۸ روز انتظار» با دو هفته اکران مواجه می شوند، باید سریع از چرخه نمایش سالیانه خارج شوند.


وی درباره استقبال مخاطبان از این فیلم افزود: به نسبت سینماهایی مانند قدس خوب بوده، اما در سینماهای شمال شهر مانند اریکه ایرانیان و آزادی استقبال خوب نبوده ولی در شهرستان شیراز و مشهد وضعیت بهتری داشتیم. «۵۷۸ روز انتظار» فیلم مردمی و گرمی است که به دلیل اینکه بازیگر چهره ندارد، تقریبا جایگاه خوبی پیدا نمی کند و کارگردان از اکران آن راضی است و هم اکنون این فیلم در پنج روز نمایش با شش سالن به فروش ۲۰میلیونی دست یافته و با همین تعداد سالن اکران آن ادامه پیدا می کند.


باباییان که پخش فیلم سینمایی «به خاطر پونه» را هم برعهده دارد،درباره وضعیت اکران این فیلم گفت:«به خاطره پونه» همچنان با ۱۹ سالن اکرانش ادامه دارد و به فروش ۶۰۰میلیونی در تهران و ۳۰۰ میلیونی در شهرستان دست یافته است.


باباییان درباره مصوبه کانون پخش کنندگان مبنی بر اکران چهار فیلم در سال توسط هر دفتر گفت: چهار فیلم در سال به نفع هر دفتری می تواند باشد و باعث می شود به جای فعالیت یک دفتر، چندین دفتر به فعالیت خودشان ادامه دهند و من این مصوبه را مثبت ارزیابی می کنم.


انتهای پیام

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …