معرفی هیات انتخاب و داوران بخش عكاسی و پوستر جشنواره تجسمی فجر

به گزارش ایرانگرد نیوز، هیات انتخاب و داوران ایرانی رشته‌های عكاسی و پوستر ششمین جشنواره تجسمی فجر معرفی شدند و دو داور خارجی برای هیات داوری نهایی عكاسی و پوستر نیز به  زودی مشخص می‌شوند.

 

سیف الله صمدیان، محسن راستانی و عباس كوثری انتخاب آثار رشته عكاسی را انجام می‌دهند كه در گرایش مستند و با موضوع “امید و شادی‌های زندگی”  برگزار می‌شود و داوری نهایی آثار توسط این هنرمندان و دو داور خارجی انجام خواهد شد.

 

انتخاب آثار رشته پوستر با موضوع “انرژی” را مهدی سعیدی، محمدرضا دوست‌محمدی و سید حسن موسی‌زاده بر عهده دارند و داوری نهایی آثار این رشته نیز توسط این سه هنرمند و دو داور خارجی انجام می‌شود.

 

ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، با موضوع انسان معاصر، خوشنویسی در سه گرایش نستعلیق، شكسته نستعلیق و نسخ و ثلث با موضوع آزاد نگارگری در سه گرایش نقاشی ایرانی با موضوع شعایر ایرانی-اسلامی و تذهیب و گل ومرغ با موضوع آزاد، مجسمه سازی با موضوع راه بی انتها و سرامیك هنری با موضوع آزاد در بخش ملی برگزار می شود.

 

بخش بین الملل ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی دررشته های كاریكاتور در دو گرایش كارتون با موضوع هنر و چهره با موضوع سیاستمداران مطرح جهان، عكاسی در گرایش مستند با موضوع امید و شادی های زندگی، پوستر با موضوع انرژی و تصویر سازی با موضوع خانواده برگزار می شود.

 

فیلم های مستند هنرهای تجسمی بخش دیگر ششمین جشنواره تجسمی فجر است و مستندسازان تا 11 دی ماه فرصت دارند آثار خود را ارسال كنند.

 

هنرمندان برای شركت در بخش ملی  و بین الملل ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی می توانند تا هفتم دی ماه در سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir ثبت‌نام و آثارشان را ارسال كنند.

 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …