“دلتنگی‌های عاشقانه” بعد از ماه رمضان به سرانجام می‌رسد


به گزارش ایرانگرد نیوز: رضا اعظمیان کارگردن سینما با بیان این مطلب که ساخت “دلتنگی‌های عاشقانه” همچنان در همان مراحلی است که بهمن‌ سال گذشته در آن قرار داشت، گفت: متاسفانه از قبل از سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر تا امروز هیچ اتفاق جدیدی برای فیلم سینمایی “دلتنگی های عاشقانه” رخ نداده است. در حال حاضر هم محمدرضا شرف‌الدین تهیه‌کننده فیلم در بستر بیماری به سر می‌برد و منتظر هستیم تا حال وی هرچه زودتر بهبود یابد تا بتوانیم مراحل پایانی فیلم را بسازیم.


وی با ابراز امیدواری از تامین بودجه این فیلم ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود بخش‌های پایانی این فیلم سینمایی بعد از ماه رمضان به پایان رسد. در واقع هنگام فیلمبرداری فکر می‌کردیم که بخش‌هایی از صحنه‌های مورد نیازمان را از آرشیو فیلم های مستند پیدا خواهیم کرد، اما متاسفانه هیچ کدام از صحنه های مورد نظر را پیدا نکرده و مجبور به بازسازی چند پلان هستیم.


این کارگردان با اشاره به اینکه بهمن اردلان صداگذاری این فیلم سینمایی را برعهده دارد، توضیح داد: با پیمان یزدانیان برای ساخت موسیقی “دلتنگی‌های عاشقانه” صحبت کرده‌ایم که امیدوارم به نتیجه مناسب برسیم.


اعظمیان تاکید کرد: متاسفانه این روزها سینمای ایران تحت تاثیر وضعیت اقتصادی و مشکلات مالی قرار گرفته و تنها “دلتنگی های عاشقانه” نیست که با این مشکل مواجه است.


وی در پایان درباره کار جدیدی که در دست نگارش دارد، گفت: در حال حاضر 80 درصد از نگارش یک فیلمنامه جدید را به پایان رسانده‌ام که درامی عاشقانه است، البته ساخت این فیلم سینمایی که هنوز نامی برای آن انتخاب نکرده‌ام بستگی به پایان تولید “دلتنگی های عاشقانه” دارد.


فیلم “دلتنگی‌های عاشقانه” داستان فرشته و منوچهر است که به هنگام بازگشت از ماه عسل متوجه حمله نیروهای عراقی به ایران شده و زندگی عاشقانه‌شان دستخوش تغییراتی می‌شود. در این فیلم محمدرضا فروتن، میترا حجار، رویا تیموریان، شاهرخ فروتنیان، سیامک اطلسی، مریم کاویانی، شیوا خنیاگر و … بازی می‌کنند.


فهرست عوامل اصلی این پروژه عبارتند از نویسنده و کارگردان: رضا اعظمیان، مدیر فیلمبرداری: نادر معصومی، مدیر صدابرداری: حسین بشاش، طراح صحنه: مجید لیلاجی، طراح لباس: ژاله زکی‌زاده، طراح گریم: محمدرضا قومی، برنامه‌ریز و دستیار کارگردان: داوود بابایی، مدیر تولید: رحمت عبدالله زاده، جانشین تولید: محمد حسین شرف الدین، مدیر تدارکات: سجاد نوری، عکس: حبیب مجیدی و تهیه‌کننده: محمدرضا شرف‌الدین.

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …