هیچ یک از عوامل “اشباح” هنوز قطعی نشده است

داریوش مهرجویی کارگردان سینما با بیان این مطلب که تا امروز هیچ کدام از عوامل فیلم سینمایی “اشباح” قطعی نشده است، گفت: با بسیاری از هنرمندان سینمایی برای حضور در این فیلم صحبت کرده ام اما هنوز با هیچ کدام به نتیجه نهایی نرسیده‌ام به همین دلیل نمی توانم زمان دقیق آغاز فیلمبرداری را اعلام کنم.

وی با بیان این مطلب که تنها سخنگوی مطلع از فیلم سینمایی “اشباح” خودم هستم، بیان کرد: از تمامی خبرنگاران می خواهم هر نوع اطلاعاتی که از این فیلم می خواهند از من به عنوان کارگردان و مطلع این فیلم دریافت کنند.
فیلم سینمایی “اشباح” داستانی کاملا جدی دارد و یک درام خانوادگی است که از نظر فرم و محتوا با فیلم‌هایی که طی 2 سال گذشته توسط داریوش مهرجویی ساخته شده متفاوت است.

 

“نارنجی‌پوش” و “چه خوبه که برگشتی” دو فیلم اخیر مهرجویی بودند که با با حال و هوای سینمای وی در دهه 60 متفاوت هستند. آخرين فيلم مهرجويی که در سينماها اکران شد “چه‌ خوبه‌ که برگشتی” براساس داستاني از گلي ترقي بود. در اين فيلم مهناز افشار،حامد بهداد و رضا عطاران به ايفاي نقش پرداختند.

درباره عوامل و بازیگران فیلم “اشباح” مطالب زیادی از سوی رسانه‌ها منتشر شده است به ویژه درباره جضور بازیگران سرشناسی مانند هدیه تهرانی صحبت به میان آمد که داریوش مهرجویی هیچ‌یک از آنها را تایید نمی‌کند.
تاکید این کارگردان پیشکسوت این است که اخبار رسمی از سوی وی و به طور موثق منتشر شود.

 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …