مجری “ویتامین 3” کارگردانی می کند

به گزارش ایرانگرد نیوز، مجری این برنامه بهنود صدر است و هر روز به جز جمعه‌ها حدود ساعت 16 روی آنتن شبکه سه قرار می‌گیرد.این برنامه که پیشینه ای بالغ بر هفت سال در شبکه سه دارد، بعد از وقفه ای یک ساله به درخواست مخاطبان و با هدف مشاوره به داوطلبان کنکور 93 ادامه یافته است. همچنین پرداختن به برگزاری آزمون های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی دانش آموزان سه سال پایان دبیرستان در راستای بالا بردن قدرت درک آنان، برنامه‌ریزیشان برای درس خواندن و ارائه مشاوره هایی روانشناختی از دیگر اهداف و رویکردهای برنامه است.
علی زاهدی، تهیه‌کننده برنامه گزینه جوان درباره ویژگی های سری جدید آن گفت: مطابق با سری های قبلی، در این سری از برنامه هم با استفاده از اساتید و کارشناسان مجرب در دروس و رشته‌های مختلف تحصیلی سه سال دبیرستان، به پوشش اخبار مربوط به امتحانات، کنکور سراسری و آزاد دانشگاه ها با رویکردی علمی – آموزشی می پردازیم. خصوصا در ایام امتحانات گزارش هایی روزانه با چندین تیم در مناطق و حوزه‌های مختلف از امتحانات نهایی دانش آموزان تهیه کرده و در برنامه همان روز پخش خواهد شد. در این بخش مشکلات و خواسته های دانش آموزان و پشت کنکوری ها مورد توجه قرار می گیرد.
تهیه کننده برنامه “ویتامین 3” که پخش سری جدید آن از 30 شهریور ماه آغاز شده است، در ادامه به ضرورت توجه به بخش های گرافیکی اشاره کرده و در خصوص علت استقبال مخاطبان از گزینه جوان بیان کرد: به نظر می‌رسد وجود بخش های انیمیشن و گرافیک‌های جذاب در این برنامه چندسالی است که کنکور و فصل امتحانات را برای دانش آموزان خوش طعم تر از گذشته کرده است.

علی زاهدی تجربه تهیه برنامه‌هایی چون ویتامین 3، نیمروز، شروع خوب، دعوت، ماه عسل، کوله پشتی، فوق العاده، محرمانه، اختصاصی، سلامت باشید، رو در رو، پنجره، پنجره شبانه و دست‌های مهربان را دارد.

 

Check Also

موسیقی نواحی شاکله اصلی موسیقی‌هاست

داور و مشاور دبیر جشنواره در بخش موسیقی نواحی جشنواره ملی موسیقی جوان درباره ارزیابی …