معاون صدا از صدرالدین شجره در بیمارستان عیادت کرد

به گزارش ایرانگرد نیوز، محمد حسین صوفی با حضور در بیمارستان شهید مدرس ضمن عیادت از این هنرمند پیشكسوت در خصوص سابقه نمایش رادیویی گفت: از زمان تاسیس رادیو در ایران، نمایش رادیویی هم شكل گرفت به نحوی كه می‌توان گفت؛ رادیو و نمایش رادیویی، هم سن هستند و هنرمندان این عرصه با تلاش، پشتكار و انگیزه فعالیت می‌كنند.

 
معاون صدا، رادیو نمایش را یكی از رادیوهای موفق در عرصه برنامه‌های نمایشی دانست و تأكید كرد: این رادیو با تولید برنامه‌های نمایشی در حوزه‌های گوناگون فرهنگی، مناسبتی، تاریخی، اجتماعی و … مخاطبان بسیاری را به خود جذب كرده به نحوی كه می‌توان گفت با راه اندازی این شبكه، نمایش رادیویی بیش از پیش به مخاطبان شناسانده شد.

 
وی افزود: هنر نمایش كشور مدیون نمایش رادیو است و نمایش رادیو مدیون هنرمندان توانمندی است كه با پشتكار و انگیزه برنامه‌هایی تأثیر گذار و متناسب با نیازهای مخاطبان تولید می‌كنند.

 

 
صوفی در ادامه خاطرنشان كرد: صدرالدین شجره از هنرمندان به نامی است كه در حوزه‌های گوناگون رادیویی و تلویزیونی فعالیت داشته و همچنان نقش‌هایی متین، مثبت و تأثیر گذار ایفا می‌كند.

 
رادیو خانه همیشگی من است

 
شجره نیز ضمن قدردانی از حضور معاون صدا، رادیو را بستری برای ظهور و پرورش استعدادها دانست و اظهار کرد: رادیو خانه همیشگی من است.
صدرالدین شجره از چهره‌های نام آشنای برنامه‌های فرهنگی و هنری رادیو و به ویژه نمایش‌های رادیویی است كه در حوزه‌های نویسندگی، گویندگی، تهیه كنندگی و كارگردانی برنامه‌های رادیویی، نقش آفرینی می‌كند و این روزها در بستر بیماری دوران نقاهت را سپری می‌كند.

 
در این دیدار مهدی دهقان نیری مدیر رادیو نمایش و علی اكبر خدابخش مدیر روابط عمومی معاونت صدا، صوفی را همراهی كردند.

 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …