معاون صدای سازمان صدا و سیما؛ رادیو گردشگری راه‌اندازی می‌شود

رادیو گردشگری راه‌اندازی می‌شود

معاون صدای سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران از آمادگی این معاونت برای راه اندازی رادیو گردشگری خبر داد و گفت: مجموعه شبکه‌های رادیویی در خدمت اهداف و برنامه‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، محمدحسین صوفی، معاون صدای سازمان صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران، در جلسه‌ای که با حضور دکتر محمدعلی نجفی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مهدی حجت معاون میراث فرهنگی کشور، امین عرف نیا، مدیرکل روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، جلیل گلشن بافقی رئیس پژوهشگاه سازمان، سمیع الله مکارم حسینی معاون توسعه مدیریت سازمان، برگزار شد، وظیفه سازمان میراث فرهنگی را حساس ارزیابی کرد و گفت: رفت و آمد و گفتگو در ارتباط با زمینه های مشترک همکاری باید با سرعت و جدیت دنبال شود.

صوفی ادامه داد: با توجه به رکود و تورمی که در جامعه شکل گرفته است به نظر می رسد راهکار برون رفت از مشکلات کنونی جذب گردشگر است، ورود گردشگر به کشور می تواند رونق اقتصادی به همراه داشته باشد.

معاون صدای سازمان صدا وسیما اظهار داشت: با توجه به اینکه هریک نفر توریست در اقتصاد یک منطقه تاثیرگذار است، توسعه و رشد این رویه در فائق آمدن بر تحریم ها تاثیر مستقیم خواهد داشت.

وی تصریح کرد: رادیو برنامه‌های متنوعی در ارتباط با حیطه کاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تهیه می کند اما آمادگی و زمینه لازم برای افزایش همکاری ها وجود دارد.

صوفی افزود: ما آماده مشارکت با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای راه اندازی رادیو گردشگری هستیم.

معاون صدای سازمان صداوسیما ادامه داد: در تمامی بخش‌های رادیو زمینه های لازم برای همکاری با سازمان میراث فرهنگی وجود دارد، با توجه به تنوع فعالیت ها در سازمان میراث فرهنگی نیازمند اطلاعات بیشتری از این سازمان هستیم تا تقسیم کاری متناسب با رادیوها برای افزایش همکاری ها فراهم شود.

وی تصریح کرد: مجموعه شبکه‌های رادیویی در خدمت اهداف و برنامه‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.

صوفی افزود: ما آمادگی داریم تا بظاعت فرهنگی، استعداد فرهنگی و ظرفیت های ناشناخته ایران را به جهانیان معرفی کنیم و سهم فرهنگی و اقتصادی کشورمان را در این حوزه به دست آوریم.

Check Also

برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، …