وحید تاج “دلشدگان” را می‌خواند/ یاد علی حاتمی زنده می‌شود


این خواننده در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح آخرین فعالیت‌های خود در عرصه موسیقی گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام گرفته قرار است در بخش‌هایی از کنسرت گروه کر آوازی تهران به رهبری میلاد عمرانلو که قرار است 13 تا 15 شهریور ماه در تالار وحدت برگزار شود، قطعاتی را اجرا کنم.


وی افزود: قطعه آوازی برگرفته از فیلم “دلشدگان” ساخته زنده‌یاد علی حاتمی و آهنگسازی حسین علیزاده به همراه قطعه فولکلور “دختر کولی” از قطعاتی است که در این کنسرت به عنوان خواننده در آنها حضور خواهم داشت.


وی درباره کنسرت گروه “سپید و سیاه” در تهران خاطرنشان کرد: این کنسرت 22 شهریور ماه به آهنگسازی کوروش دانایی، مریم رضایی نژادیان و سورنا سپاهی و رهبری پیمان میرآقاسی در تالار وحدت میزبان علاقه مندان موسیقی است.


تاج در پایان گفت: در این کنسرت که نسبت به کنسرت اردبیل از حال و هوای متفاوتی برخوردار خواهد بود در بخش اول قطعاتی در دستگاه نوا و در بخش دوم قطعاتی در دستگاه همایون و اصفهان برای مخاطبان اجرا می شود.


“برف خوانی” به آهنگسازی علی قمصری تازه ترین آلبوم موسیقایی این هنرمند در مقام خواننده است که به تازگی وارد بازار موسیقی شده است.


 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …