هیأت بازبینی تئاتر مقاومت معرفی شدند/ انتخاب آثار با دادن امتیاز

به گزارش ایرانگرد نیوز، بازبینی آثار بخش صحنه‌ای چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت (انقلاب و دفاع مقدس) از 6 تا 8 شهریورماه انجام می‌شود. این آثار توسط محمود عزیزی، سعید اسدی، مریم معترف و حسین پارسایی مورد بازبینی قرار خواهند گرفت و آثار برگزیده در بخش مسابقه صحنه‌ای جشنواره سراسری تئاتر مقاومت که از 1 تا 6 مهرماه در تهران برگزار خواهد شد، حضور خواهند داشت.

 

چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت (انقلاب ودفاع مقدس) در بخش‌های خیابانی، تئاتر کودک و نوجوان و عروسکی از 10 تا 15 شهریورماه در تبریز و بخش‌های مهمان و مسابقه صحنه‌ای هفته اول مهرماه سال جاری و مقارن با هفته گرامیداشت دفاع مقدس، به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و بنیاد فرهنگی روایت، با همکاری مرکز هنرهای نمایشی و دبیری حسین مسافر آستانه برگزار می‌شود.

نکته قابل توجه در معرفی هیأت بازبین چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت این است که تعداد اعضای این هیأت زوج است در حالیکه باید تعداد اعضای هیأت‌های بازبینی و داوری فرد باشد تا در ارزیابی‌ و داوری‌ها تعداد نظرات مثبت و منفی برابر نباشد.
البته طبق گفته برگزار کنندگان جشنواره تئاتر مقاومت هیأت بازبینی این دوره آثار را از طریق امتیازدهی انتخاب می‌کنند یعنی هر کدام از اعضای هیأت بازبین به اثر دیده شده امتیاز می‌دهد و معدل مجموع امتیازهای داده شده اعضا به هر کدام از آثار بازبینی شده ملاک خواهد بود.

 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …