با حضور سلطانی فر صورت می گیرد: مازندران میزبان کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو

نخستین کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در رامسر برگزار می شود.

دلاور بزرگ‌نیا مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران با بیان این خبر در نشست خبری نخستین کنفرانس گردشگری سلامت و با بیان اینکه گردشگری سلامت از جدی‌ترین شاخه‌های مربوط به طبیعت‌گردی به شمار می رود افزود: در نظر داریم در کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو نگاه سنتی به موضوع گردشگری سلامت را به نگاه نو تغییر دهیم.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری این کنفرانس در مازندران این فرصت را می دهد تا این استان به‌عنوان محور گردشگری کشور در عرصه‌ی بین‌المللی معرفی شود خاطرنشان کرد: با توجه به مباحثی که در حوزه گردشگری دریایی در این کنفرانس پیش بینی شده است امیدواریم استان مازندران جان تازه ای به خود بگیرد.

بزرگ نیا با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی در حوزه‌ی گردشگری استان و تاکید بر اینکه اصحاب رسانه باید همه‌ی ابعاد گردشگری استان را به تصویر کشیده و معرفی کنند بیان کرد: نخستین کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو فرصتی است تا  موضوع گردشگری مازندران با نگاه جدید و به‌عنوان یک رویداد ملی و فراملی مطرح شود.

بر اساس این گزارش نخستین کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو فردا 27 مرداد با  حضور مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، محمدرضا کرباسی دبیر کل اتاق بازرگانی اکو، فلاح استاندار مازندران آغاز به کار می کند و تا 28 مرداد ادامه دارد.

Check Also

ماسک جزو جدایی ناپذیر مسافران

آخرین گزارش سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) میزان خسارت واردشده به صنعت گردشگری در طول پنج …