امیرعلی بهادری خواننده برنامه ماه عسل ۹۴

همه آنچه به مخاطب ارائه شده با تمام وجودم بوده است.

امیرعلی بهادری با اشاره به تیتراژ ابتدایی برنامه «ماه عسل ۹۴» که با صدای وی روی آنتن می‌رود، توضیح داد: مهدی یراحی از دوستان بسیار خوب من در عرصه موسیقی است که من در آلبوم تازه این خواننده که طی روزهای آینده به بازار موسیقی خواهد آمد همکاری هایی داشته ام و همین دوستی باعث شد که وی من را به عوامل برنامه «ماه عسل» معرفی کند.

وی افزود: طی جلساتی که داشتیم قرار بر این شد که تیتراژ ابتدایی در فضایی کاملا متفاوت به مخاطب معرفی شود که سرانجام تصمیم گرفته شد تا بابک جهانبخش به عنوان خواننده این تیتراژ انتخاب شود اما به دلایل کاملا حرفه ای که بین سازندگان برنامه «ماه عسل» و بابک جهانبخش صورت گرفت این امکان فراهم نشد و در نهایت قسمت من شد که به عنوان آهنگساز و خواننده تیتراژ ابتدایی برنامه «ماه عسل» انتخاب شوم.

این خواننده گفت: البته حضور من به عنوان خواننده در این برنامه که به لطف احسان علیخانی شکل گرفت تصمیم گیری و ریسک بالایی داشت چراکه سال گذشته حضور زنده یاد مرتضی پاشایی در تیتراژ ابتدایی برنامه و محبوبیت این خواننده کار را برای کسی که قرار است در تیتراژ «ماه عسل ۹۴» به عنوان خواننده و آهنگساز حضور داشته باشد سخت می کند.

امیر علی بهادری

بهادری درباره ترانه این قطعه موسیقایی بیان کرد: روزبه بمانی در ساخت ترانه این قطعه کنار ما بود و من به جرات می گویم که در این مدت چیزهای بسیار زیادی را از او یاد گرفتم کما اینکه با توجه به سابقه او در تولید ترانه های این چنینی راهنمایی بسیار زیادی کرد که بتوانم برای آهنگسازی در حس و حال خوبی قرار بگیرم. به اعتقاد من ملودی این اثر موسیقایی به قدری حس عجیبی دارد که من تا آنجایی که از مخاطبان بازتاب گرفتم خستگی را از تن مخاطب در می آورد. ضمن اینکه برای این ملودی تیزر بسیار خوبی تهیه شده که من تصور می کنم در روزهای آینده با توجه به اینکه تغییراتی در آن حاصل خواهد شد با استقبال بیشتری از سوی مخاطبان مواجه می شود.

خواننده تیتراژ ابتدایی برنامه «ماه عسل ۹۴» در پایان بیان کرد: این روزها به دلیل اینکه درگیر تولید اولین آلبوم موسیقی خود هستم روزهای پر پیچ و خمی را سپری می کنم اما به جهت اینکه تک آهنگ «ماه عسل» را با تمام وجودم ساختم و انرژی مثبت و حال و هوای بسیار خوبی از آن گرفتم بنابراین صراحتا می گویم که همه آنچه به مخاطب ارائه شده با تمام وجودم بوده است.

Check Also

رونمایی از لوح ثبت جهانی برنامه ملی پاسداری هنر خوشنویسی در کاخ گلستان

مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان از برگزاری نمایشگاه خوشنویسی و تذهیب در سایه قلم …