ایرانگرد نیوز

شهاب حسینی اول شهریور “ساکن طبقه وسط” را کلید می‌زند


به گزارش خبرنگار مهر، هم اکنون پیش‌تولید این فیلم در حال انجام است و به زودی عوامل و بازیگران مشخص خواهند شد و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده این فیلم ابتدای شهریور ماه کلید می‌خورد.


قرارست فیلمبرداری “ساکن طبقه وسط” در تهران و کاشان انجام گیرد.


شهاب حسینی در کنار کارگردانی در این فیلم، نقش اصلی را هم برعهده دارد. شنیده‌ها حاکی از آن است که وی از حضور بازیگران تئاتر در این فیلم بهره می‌برد البته فیلم بسیار پر بازیگر و پر لوکیشن خواهد بود. این فیلمنامه درباره یک نویسنده جوان است که وارد یک خانه سه طبقه می‌شود و در آن خانه درگیر اتفاقاتی خواهد شد.


به نوعی فیلم یک طنز فلسفی است و قرار بوده پیش از این توسط محمدهادی کریمی با بازی شهاب حسینی ساخته شود که این امکان فراهم نشد. با توجه به علاقه شهاب حسینی به متن در نهایت خود او تصمیم گرفت فیلمنامه را به عنوان اولین تجربه کارگردانی‌اش جلوی دوربین ببرد.


وی هم اکنون برای ساخت “ساکن طبقه وسط” پروانه ساخت گرفته و تهیه‌کننده آن امیر سماواتی است. البته در دوره‌ای نام حسن دادخواه به عنوان تهیه‌کننده مطرح شده بود که در نهایت وی امکان همکاری با این پروژه را نیافت.


محمد هادی کریمی و شهاب حسینی پیش از این در فیلم “برف روی شیروانی داغ” نیز با هم همکاری داشته‌اند. فیلمنامه “ساکن طبقه وسط” 38 نقش متفاوت دارد و یک کار سینمایی پر کاراکتر محسوب می‌شود.


 

خروج از نسخه موبایل