ایرانگرد نیوز

سریال “دولت مخفی” هنوز کارگردان ندارد


حمید آخوندی یکی از تهیه‌کنندگان سریال “دولت مخفی” درباره حضور راما قویدل به عنوان کارگردان این اثر آنهم بعد از کناره‌گیری حسن برزیده به خبرنگار مهر گفت: هنوز این موضوع قطعی نشده است و ما قراردادی با کسی نبسته‌ایم بلکه با چند نفر از دوستان از جمله راما قویدل صحبت کرده‌ایم که به محض قرارداد رسمی با آنها، خبر قطعی رسانه‌ای می‌شود.


وی در این باره که آیا منابع مالی تأمین شده که تهیه‌کنندگان دنبال کارگردان جدید هستند؟ تصریح کرد: خیر هنوز این اتفاق رخ نداده و ما از آنجایی که برزیده قصد ساخت فیلم سینمایی تازه‌اش را دارد و نمی‌تواند با ما همراه شود، برای حضور کارگردان دیگری  اقدام کرده‌ایم.


به گزارش مهر، حمید آخوندی پیش از این در 30 تیر در گفتگو با مهر تأکید کرده بود برزیده با توافق طرفین کارگردانی فیلم سینمایی “مزار شریف” را برعهده گرفته است. برزیده زحمات فراوانی برای پروژه “دولت مخفی” کشیده و از پروژه کناره‌گیری نکرده است.


علی بخشی‌زاده مدیر شبکه دو سیما نیز پیش از نوروز 92 از تلاش برای راه اندازی مجدد سریال “دولت مخفی” خبر داده بود. وی همچنین در گفتگوی دیگری که اخیرا با مهر داشت، اعلام کرد طبق نظر معاون سیما و تزریق بودجه، به زودی این پروژه دفاع مقدسی از حالت توقف در خواهد آمد.برزیده قرار است امسال فیلم سینمایی “مزار شریف” را درباره قتل دیپلمات‌های ایرانی در افغانستان بسازد و دیگر عوامل پروژه از جمله پژمان بازغی بازیگر نقش اصلی در آثار متفاوتی حضور دارد و در صورت آغاز مجدد سریال، مشخص نیست وی می‌تواند زمانی برای حضور مجدد در این کار در نظر بگیرد یا خیر.


“دولت مخفی” به تهیه‌کنندگی حمید آخوندی و علیرضا جلالی از 17 دی 91 متوقف شده است و در آن بازیگرانی چون پژمان بازغی، کاوه خداشناس، لاله اسکندری، امیرحسین همتی، مهتاج نجومی، حسین توشه، مریم سلطانی، محمدرضا رهبری، هادی قمیشی و کریم خوسیانی حضور دارند. “دولت مخفی” درباره اسرای ایرانی در عراق با موضوع زندگی شهید آزاده سیدعلی‌اکبر ابوترابی و برگرفته از زندگی شهید ابوترابی و خاطرات واقعی او در زمان اسارت در عراق است.

خروج از نسخه موبایل