ایرانگرد نیوز

“اولین انتخاب” برای خودم هم مفرح بود/ نگارش فیلمنامه “کلوپ همسران”

مهدی صباغ‌زاده کارگردان سریال “اولین انتخاب” که این شب‌ها از شبکه تهران روی آنتن می‌رود درباره این کارش گفت: در این سریال سعی کردم نگاهی طنز به واقعیت های جامعه امروز داشته باشم. “اولین انتخاب” سریالی پر بازیگر است و همین مسئله سبب شد برای ساخت این سریال با فشار و سختی بسیاری مواجه باشیم اما خوشبختانه خروجی کار به نحوی بود که مردم از آن استقبال کردند.

 

وی ادامه داد: این سریال برای 34 قسمت برنامه‌ریزی شده است، اما امکان افزایش آن تا 36 قسمت نیز وجود دارد البته این مساله به نوع تدوین سریال هم بستگی دارد.

 

صباغ‌زاده با اشاره به اینکه حضور بازیگران حرفه ای یکی از نکات مثبت “اولین انتخاب” است، بیان کرد: همین مسئله سبب شد تا طنز مورد نظر بدون لودگی پیش رود و آنچه را که می خواهیم به مخاطب منتقل کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه اکثر بازیگران این سریال برای اولین بار تجربه حضور در یک نقش کمدی را داشتند، توضیح داد: ساخت یک سریال طنز برای من نیز تجربه جدیدی بود به همین دلیل همه گروه تلاش خود را کردیم تا با ریسک کردن برای ساخت این سریال، بهترین خروجی را برای مخاطب ارائه دهیم.

 

کارگردان فیلم سینمایی “راننده تاکسی” گفت: برای من به عنوان یک کارگردان ساخت سریال “اولین انتخاب” یک ریسک بزرگ بود زیرا تا به حال کاری به این مفرحی انجام نداده بودم، اما خوشبختانه گروه بازیگران و عوامل پشت صحنه نهایت همکاری را در این زمینه با من انجام دادند، به طوری که بازی های خوب در کنار روابط درست کاری، نتیجه خوب و قابل قبولی را برای این سریال رقم زد.

 

وی تاکید کرد: تمامی بازیگران حاضر در این فیلم از جمله مجید مظفری، رامتین خداپناهی و … برای اولین بار تجربه بازی در یک نقش طنز را داشتند که خوشبختانه به خوبی از پس این نقش‌ها برآمدند. البته با لاله اسکندری در فیلم “راننده تاکسی” همکاری داشتم و مطمئن بودم که این بازیگر می تواند در نقش طنز موفق باشد.

 

صباغ زاده در پایان گفت: در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه ای با نام “کلوپ همسران” هستم که به زودی نگارش این فیلم اجتماعی را به پایان می رسانم، البته هنوز زمان آغاز پیش تولید این فیلم سینمایی مشخص نشده است.

 

اکبر عبدی، مجید مظفری، شهره لرستانی، لاله اسکندری، افشین هاشمی، سارا خوئینی ها، مریم امیر جلالی، زهیر یاری، رامتین خداپناهی، سحر آربین، معصومه بافنده، مصطفی طاری، کاظم افرندنیا، محمدعلی جناب، گیتی معینی، مجتبی طهماسبی، سعید پیردوست و اکبر معززی در این مجموعه ایفای نقش می کنند. مجموعه تلویزیونی “اولین انتخاب” از 27 مرداد ماه روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه و جمعه ساعت 23 و تکرار آن روزهای زوج ساعت 13:30 و 19 از شبکه تهران پخش می شود.

 

خروج از نسخه موبایل